Страховий Бізнес - спеціалізована галузь підприємництва, що базується на Актуарній математиці.
Страхова компанія "ПЕРЕМОГА" | Нагороди
Компанія

Історія страхової компнія "ПЕРЕМОГА" починається ще у 1992 році. За цей час компанія пройшла через низку віх та етапів у поступовому просуванні до намічених цілей. За роки діяльності на страховому ринку України нашими клієнтами стали компанії, бренди яких відомі не лише в Україні, але й за її межами, а сама компанія була неодноразово відзначена численими преміями і нагородами.

Кодекс корпоративного управління

Принципи корпоративного управління

Звіт про корпоративне управління

Нагороди

Кредитний рейтинг "uaAA-"

 

За підсумками першого кварталу 2009 року Рейтингове агентство "Експерт-Рейтинг" прийняло рішення про підвищення кредитного рейтингу ВАТ "Страхова компанія "Мир" до рівня uaAA- згідно національної шкали. Рівень оцінки uaAA- свідчить про дуже високу вірогідність того, що компанія витримає вплив несприятливих факторів у майбутньому.

 

 

 

 

 

 

 

Нагорода «Зірка Пошани»

 

В середині 2008 року завдяки визначним заслугам у своїй професійній діяльності Страхова Компанія «Мир» стала лауреатом почесної нагороди "Зірка пошани".
Почесна нагорода «Зірка Пошани» була заснована діловою громадськістю України з метою відкриття нових імен лідерів у виробничій, науковій і мистецькій сферах та підтримки їхнього іміджу, а також задля покращення представницького потенціалу вітчизняної економіки, науки і культури та становленню авторитету держави у міжнародному співтоваристві.
«Зірка Пошани» присуджується державним, громадським і політичним діячам, керівникам підприємств, топ-менеджерам, підприємцям, діячам науки, культури та мистецтва, а також колективам підприємств, установ і організацій. Критеріями відбору для визначення лауреатів є визначні досягнення в економіці, науці, мистецтві, їх національне та міжнародне визнання; значний внесок у розвиток держави та її інтеграцію в світове співтовариство.

 

Національна Рейтингова Програма "Флагмани України"

 

За результатами діяльності у 2007 році Страхова компанія "Мир" була відзначена у якості флагмана страхового ринку у Національному Рейтингу "Флагмани України. Промисловість. Бізнес. Підприємництво".

Національна Рейтингова Програма "Флагмани України" здійснюється за підтримки Кабінету Міністрів України та створена для визначення і нагородження найкращих підприємств та організацій України, які вийшли на передові позиції у своїй галузі завдяки впровадженню новітніх технологій у виробництво, професійній праці колективів та креативному мисленню керівників. Також дана рейтингова програма покликана об'єктивно висвітлювати інформацію про перспективи розвитку флагманів вітчизняної економіки, а також сприяти ознайомленню міжнародної спільноти з найперспективнішими сучасними підприємствами, організаціями, установами України з метою подальшого їх інтегрування у європейський та світовий простір шляхом широкого розповсюдження інформації.

 

 

Міжнародний Приз у сфері якості "Євро Маркет – Україна"

 

За високі професійні досягнення, ділове лідерство й внесок в інтеграцію економіки України в Міжнародну економічну систему Європейський Центр Дослідження Ринку EMRC і Асамблея ділових кіл України відзначили діяльність Страхової компанії "Мир" престижною Європейською премією "Євро Маркет 2005".

Церемонія вшанування компаній-лауреатів почесної нагороди "Євро Маркет" відбулася у рамках Міжнародного ділового форуму "Euro Market 2005", що проходив 4-5 жовтня 2005 року у Лівадійському Царському Палаці у місті Ялта Автономної Республіки Крим.

 EMRC (European Marketing Research Center) – це заснована Бельгійським Королівським Декретом Міжнародна Асоціація, метою діяльності якої є сприяння розвитку зв'язків та підтримка постійного діалогу між керівниками підприємств країн усього світу, а також стимулювання комерційних успіхів підприємств шляхом їхнього офіційного визнання, рекламних кампаній і публікацій у світовій пресі. Заснований Центром Почесний приз "Євро Маркет" вручається підприємствам, фірмам та банкам різних країн, які досягли особливих успіхів у своїй сфері діяльності.

 

 

 

Національний рейтинг-конкурс "Кращі підприємства України"

 

Рішенням Експертної ради Асамблеї ділових кіл України Страховій компанії "Мир" було присуджено звання Лауреата Національного рейтинг-конкурсу "Кращі підприємства України".

 За результатами соціологічних та рейтингових досліджень, проведених науково-дослідними центрами та інститутами Асамблеї ділових кіл, Страхова компанія "Мир" була визнана однією з кращих компаній України у галузі страхування за 2004 рік.

Вручення нагороди відбулося 24 лютого 2005 року на VII Конгресі ділових, наукових і творчих кіл України, що проходив у Києві в Палаці мистецтв "Український дім".

Національний рейтинг-конкурс на звання "Кращі підприємства України" був заснований діловою громадськістю України з метою формування реєстру компаній країни, які є лідерами з позицій показників прибутковості, динамічності розвитку, питомої ваги підприємства в економіці відповідної галузі України. 

 

 

Міжнародна нагорода "Європейська якість"

 

Науков-експертна рада Національної іміджевої програми "Лідери ХХІ століття" за наполегливе удосконалення та прагнення досягти високої якості та культури послуг відповідно до європейських стандартів відзначила діяльність Страхової компанії "Мир" Міжнародною нагородою "Європейська якість".

Церемонія нагородження Страхової компанії "Мир" відзнакою "Європейська якість" відбулася 25 червня 2004 року і пройшла у рамках XVII Міжконгресової сесії Асамблеї ділових кіл України.

Міжнародна відзнака "Європейська якість" була запроваджена Міжнародною корпорацією соціального партнерства "Europe Business Assembly" (Оксфорд, Англія) спільно із Асамблеєю ділових кіл України (Київ, Україна). Відзнакою "Європейська якість" нагороджуються підприємства і керівники України та інших держав, що досягли високої якості продукції та послуг відповідно до європейських стандартів.